Anna Romberg – wirtualna asystentka

Portfolio – wybrane realizacje

Grafiki do social media

Plakaty, ulotki i inne grafiki

Strony internetowe

Landing Page

Blogi i inne artykuły

Aktualnie prowadzone strony i social media

Akademia Sztuk Scenicznych PAPA w Poznaniu

Założyłam i prowadzę stronę, bloga i profil na Facebooku. Odpowiadam na maile i telefony, piszę oferty, ogłoszenia, rekrutuję studentów i pracowników, prowadzę księgowość, przygotowuję grafiki, wysyłam newsletter, koordynuję projekty.

Ostatni wieloryb – blog i sklep eko & zero waste

Założyłam i obsługuję sklep internetowy, prowadzę bloga i profil na Facebooku, przygotowuję posty, grafiki, wpisy na bloga, prowadzę kampanie reklamowe, wysyłam mailing, odpowiadam na wiadomości, koordynuję wysyłkę zamówień.

Blog i sklep online: www.ostatniwieloryb.com

Facebook: www.facebook.com/ostatniwieloryb

 

Sklep zoologiczno-wędkarski BIS w Stargardzie

Prowadzę profil na Facebooku, przygotowuję posty i grafiki, projektuję ulotki i plakaty, odpowiadam na wiadomości, prowadzę kampanie reklamowe, przygotowuję wyjazdy na targi branżowe, wyszukuję nowych dostawców.

 

Portugesa – portugalskie kosmetyki

Założyłam i prowadzę profil na Facebooku, przygotowuję posty i grafiki, landing page, newsletter, przygotowuję wprowadzenie produktów na polski rynek od strony marketingowej i komunikacji marki, przygotowuję strategię promocji.

 

Nazywam się Anna Romberg. Na co dzień mieszkam w Berlinie, ale od 11 lat  prowadzę w Poznaniu swoją firmę: Akademię Sztuk Scenicznych PAPA.

Dzięki różnym rozwiązaniom online większość spraw organizacyjnych i administracyjnych mogę prowadzić zdalnie z domu oddalonego o kilkaset kilometrów.  Wprowadziłam w firmie wiele automatyzacji, dzięki którym niektórymi aspektami nie muszę się w ogóle przejmować.

Ukończyłam wiele kursów z zakresu prowadzenia biznesu, social media, marketingu,
m. in.: 6 tygodniowy kurs Elite Hakerki Sukcesu Marty Krasnodębskiej, Akademię Social Media Mirosława Skwarka, szkolenia Coraz Lepszej Firmy.

W swojej pracy korzystam z takich programów jak: Canva, Zoom, Doodle, Cognitoforms, Getall, Brand24, WordPress.

Studiowałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych, które ukończyłam z dyplomem stosunków międzynarodowych.

CENNIK

Pakiet podstawowy

Ilość godzin: 6

Ważność: miesiąc

Cena: 250zł

 

Pakiet standardowy

Ilość godzin: 15

Ważność: miesiąc

Cena: 600zł

 

Pakiet rozszerzony

Ilość godzin: 25

Ważność: 2 miesiące

Cena: 1000zł

 

Pakiet indywidualny

Ilość godzin, termin i cena ustalane indywidualnie.

10 + 13 =