Anna Romberg

wirtualna asystentka

Prowadzisz biznes lub realizujesz projekt? Masz dużo zadań na głowie, ale nie chcesz zatrudniać dodatkowego pracownika? Oddeleguj część zadań wirtualnej asystentce!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Poprowadzę Twoje Social Media.
Przygotuję grafiki i wideo.
Odpiszę na maile.
Zajmę się rekrutacją pracowników.
Napiszę teksty na stronę i bloga.
Stworzę dla Ciebie stronę internetową, bloga, wizytówkę w Google.
Zaktualizuję Twoją stronę internetową i profile w social mediach.
Przygotuję i dodam opisy oraz zdjęcia produktów do Twojego sklepu online.
Przygotuję oferty dla klientów.
Wykonam research, badanie rynku, przegląd działań konkurencji.
Zaproponuję działania marketingowe.
Przygotuję i poprowadzę kampanię reklamową na Facebooku.
Zorganizuję szkolenie, imprezę firmową lub okolicznościową.

Potrzebujesz pomocy przy innych zadaniach? Napisz!

13 + 2 =

Aktualnie prowadzone strony i social media

Akademia Sztuk Scenicznych PAPA w Poznaniu

Założyłam i prowadzę stronę, bloga i profil na Facebooku. Odpowiadam na maile i telefony, piszę oferty, ogłoszenia, rekrutuję studentów i pracowników, prowadzę księgowość, przygotowuję grafiki, wysyłam newsletter, koordynuję projekty.

Ostatni wieloryb – blog i sklep eko & zero waste

Założyłam i obsługuję sklep internetowy, prowadzę bloga i profil na Facebooku, przygotowuję posty, grafiki, wpisy na bloga, prowadzę kampanie reklamowe, wysyłam mailing, odpowiadam na wiadomości, koordynuję wysyłkę zamówień.

Sklep zoologiczno-wędkarski BIS w Stargardzie

Prowadzę profil na Facebooku, przygotowuję posty i grafiki, projektuję ulotki i plakaty, odpowiadam na wiadomości, prowadzę kampanie reklamowe, przygotowuję wyjazdy na targi branżowe, wyszukuję nowych dostawc

 

Portugesa – portugalskie kosmetyki

Założyłam i prowadzę profil na Facebooku, przygotowuję posty i grafiki, landing page, newsletter, przygotowuję wprowadzenie produktów na polski rynek od strony marketingowej i komunikacji marki, przygotowuję strategię promocji.

 

Nazywam się Anna Romberg. Na co dzień mieszkam w Berlinie, ale od 11 lat  prowadzę w Poznaniu swoją firmę: Akademię Sztuk Scenicznych PAPA.

Dzięki różnym rozwiązaniom online większość spraw organizacyjnych i administracyjnych mogę prowadzić zdalnie z domu oddalonego o kilkaset kilometrów.  Wprowadziłam w firmie wiele automatyzacji, dzięki którym niektórymi aspektami nie muszę się w ogóle przejmować.

Ukończyłam wiele kursów z zakresu prowadzenia biznesu, social media, marketingu,
m. in.: 6 tygodniowy kurs Elite Hakerki Sukcesu Marty Krasnodębskiej, Akademię Social Media Mirosława Skwarka, szkolenia Coraz Lepszej Firmy.

W swojej pracy korzystam z takich programów jak: Canva, Zoom, Doodle, Cognitoforms, Getall, Brand24, WordPress.

Studiowałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych, które ukończyłam z dyplomem stosunków międzynarodowych.